20.-23.3.2013 UIPM Pasaules kausa otrais posms Riodežaneiro, Brazīlija

1Aizvadītajās brīvdienās Pasaules Kausa 2.posma sacensībās Latvijas labākie pieccīņnieki Deniss Čerkovskis un Jeļena Rubļevska izcīnījuši divas medaļas – DENISS ČERKOVSKIS ierindojies godalgotajā 2.vietā, bet jauktajā stafetē DENISS ČERKOVSKIS un JEĻENA RUBĻEVSKA izcīnījuši augsto trešo vietu!

Sasniegtais rezultāts – 2.vieta Pasaules Kausa 2.posmā Riodeženeiro ir D.Čerkovska karjerā otrs labākais rezultāts pēc 2009.gada Pasaules Kausa posma Ungārijā, kur Deniss izcīnīja augstāko godalgu! Šajās sacensībās D.Čerkovskis uzrādīja augstāko rezultātu jāšanā, pārliecinoši izcīnot pirmo vietu, paukošanā – 3.vieta, peldēšanā – 33.vieta, kombinētajā skriešanā un šaušanā – 2.vieta, kopsummā 5716 punkti. Pirmā vieta – Ungārijai, bet trešā – Francijai.

Jeļena Rubļevska ļoti labi startēja paukošanā, izcīnot augsto 2.vietu, bet pārējo disciplīnu kopsummā sportiste izcīnīja 4820 punktus, ierindojoties 22.vietā Pasaules Kausa 2.posma finālsacensībās.

Abi sportisti 16 komandu konkurencē jauktajā stafetē ierindojās 2.vietā jāšanas disciplīnā, 3.vietā paukošanā, 6.vietā kombinētajā skriešanas un šaušanas disciplīnā, bet 14.vietā peldēšanā, kopsummā izcīnot 5592 punktus un godalgoto 3.vietu. Sportiskā veiksme un ieguldītais treniņu darbs vainagojies ar rezultātiem!