Eiropas čempionāts – Švecovs izcīna 10. vietu , Nakoņečnijam 14. vieta

Screen Shot 2017-07-22 at 11.57.07Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā aizvadītas sacensības Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā. Veiksmīgu startu piedzīvoja abi Latvijas pārstāvji. Pāvels Švecovs ierindojās desmitajā, bet Ruslans Nakoņečnijs četrpadsmitajā vietā.

Viriešu stafete

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā aizvadīta pāru stafete vīriešiem Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā. Tajā piedalījās arī musu duets – Ruslans Nakoņečnijs un Pāvels Švecovs, kuri sīvā konkurencē izcīnīja 10. vietu.

Modernās pieccīņas stafešu sacensībās ir jāpeld 2×100 metru brīvā stila stafete. Latvijas komanda čempionātu sāka ļoti daudzsološi, 200 metru distanci veicot 1:52.35 minūtēs, kas bija otrais labākais rezultāts starp 12 komandām. Kopvērtējumā mūsējiem 326 punkti. Paukošanā mūsu sportisti guva 17 uzvaras, nopelnot 181 punktu kopvērtējumā. Atsevišķi otrajā disciplīnā Latvijas komanda ieņēma 11. vietu. Jāšanas sacensībās Nakoņečnija un Švecova komanda ieņēma 10. vietu un kopvērtējumā nopelnīja 273 punktus. Apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā musu duets veica 11:25.03 minūtēs, izcīnot 615 punktus un sacensības pabeidzot 10. vietā.

Kvalifikācijas sacensības. Pusfināls “A” grupā.

Švecocs paukošanā un peldēšanā uzrādīja 4.rezultātu un 9.rezultātu grupā respektīvi, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā sportists bija 21.vietā, summā tiekot pie 1102 punktiem.

Ruslans Nakonečnijs kvalifikācijas mačos ar 1094 punktiem kopvērtējumā viņš ierindojās 36. vietā, tādējādi iekļūstot starp fināla dalībniekiem. Finālā iekļuva katras grupas astoņi labākie, kā arī 12 labāko rezultātu īpašnieki starp pārējiem sportistiem.

Par iekļūšanu 32 finālistu vidū cīnījās divās grupās sadalītas 53 sportisti

Fināla sacensības.

22 gadus vecais Pāvels Švecovs 200 metru brīvā stila distanci veica divās minūtēs un 4,07 sekundēs (2:04.07), kopvērtējumā saņemot 302 punktus un pēc pirmās disciplīnas ieņemot 8. pozīciju. Paukošnas disciplīna, kur ikvienam sportistam ir jāaizvada viena cīņa ar katru no konkurentiem. Švecovs šajā disciplīnā tika pie 22 uzvarām, nopelnot 238 punktus. Švecovs jāšana ar zirgu konkūrā iegūva 293 punktus.

Screen Shot 2017-07-24 at 14.09.11Paukošanā Nakoņečnijs tika pie 220 punktiem, kas bija tikai 12.rezultāts, kamēr peldēšanā viņš ar 302 punktiem bija 7.pozīcijā. Jāšanā Latvijas sportists sakrāja 265 punktus, kas bija trīsdesmi