Modernās pieccīņas sportisti Eiropas čempionātā

Bulgarijas pilsētā Sofijā turpīnas Eirpoas čempionāts modernajā pieccīņā. Vīriešu kvalifikācijā mūsu Ruslans Nakoņečnijs un Pavels Švecovs startēja sekmīgi un tika starp 36 sportistiem, kuri cīnīsies 10.jūlija finālā.

Vīriešu kvalifikācijā startēja 55 sportisti. B kvalifikācijas grupā Ruslans Nakoņečnijs bija astotais labākais paukošanā, ieņēma 11. vietu peldēšanā, bet kombinētajā disciplīnā (šaušana + skriešana) mūsu sportists uzrādīja 21. labāko rezultātu. B grupas sacensību noslēgumā Ruslans Nakoņečnijs ar 1105 punktiem finišēja 5. vietā un kvalificējās finālam.

A kvalifikācijas grupā Latvijas pieccīņnieks Pāvels Švecovs bija septītais labākais paukošanā, ieņēma 3. vietu peldēšanā un grupas kopvērtējumā tobrīd ierindojās 5. pozīcijā. Kvalifikācijas noslēgumā Pāvelam Švecovm ar 1095 punktiem savā grupā ieguva 12. vietu un kvalificējās finālam.

Šajā kvalifikācijas grupā startēja arī mūsu Nikita Bistrovs, kurš ar 995 punktiem palika 24. vietā un netika tālāk.