Pavels Švecovs ar teicamu paukošanu un peldēšanu izcīna 12.vietu Pasaules kausa finālā

19399518_1176302445808618_8687761699617737632_n

Pāvels Švecovs piektdien Viļņā Pasaules kausa finālā parādīja teicamus rezultātus paukošanā un peldēšanā, sacensībās ieņemot 12.vietu, Ruslans Nakoņečnijs ierindojās 19.pozīcijā.

Švecovs peldēšanā ar 307 punktiem bija trešais, savukārt paukošanā viņš uzvarēja 23 no 35 dueļiem, ar 238 punktiem būdams ceturtais. Pēc pirmajām divām disciplīnām Švecovs ar 545 punktiem bija sacensību līderis. Pirms izšķirošās disciplīnas Švecovs ar 828 punktiem bija trešais, līderim Šerifam Rašadam zaudējot četrus punktus jeb četras sekundes.

Apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Švecovam neizdevās nosargāt vietu pirmajā trijniekā, Latvijas sportistam finišējot 12.pozīcijā un tiekot pie 1423 punktiem.

Screen Shot 2017-06-24 at 16.09.35Pasaules kausa finālā uzvaru izcīnīja Valantēns Prāds no Francijas, kurš finišā par četrām sekundēm apsteidza ukraini Pavlo Timoščenko, savukārt trešais bija polis Jaroslavs Sviderskis, kurš finišēja vēl astoņas sekundes vēlāk.

Nakoņečnijs paukošanā nopelnīja 172 punktus, kas grupā viņam deva 31.vietu, peldēšanā Latvijas sportists ar 299 punktiem ieņēma 13.vietu, bet kombinētajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņš ar 632 punktiem savā grupā ierindojās devītajā pozīcijā.