Ruslans Nakoņečnijs un Pavels Švecovs PK posma finālā

Screen Shot 2017-05-25 at 14.39.49

Latvijas modernās pieccīņas sportists Pavels Švecovs svētdien izcīnīja 20.vietu Polijā notikušajās Pasaules Kausa #4 etapā.

Fināla sacensības

Pavels Švecovs
 pēc paukošanas bija 12.vietā, bet peldēšanā uzrādīja 9.labāko rezultātu. Savukārt jāšanā Latvijas sportistam 9.rezultāts, kamēr apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņš bija 34.ātrākais sportists. Summā Švecovs tika pie 1386 punktiem.

Screen Shot 2017-05-28 at 21.27.34

Ruslans Nakoņečnijs peldēšanā ieņēma 18. vietu, paukošanā ierindojās 36. pozīcijā, jāšanā ieguva 13. vietu, kombinētajā disciplīnā bija 12.vietā, savukārt kopvērtējumā 31.vietā.

Screen Shot 2017-05-28 at 21.30.06

Ruslans Nakoņečnijs un Pavels Švecovs iekļūst PK posma finālā

Ruslans Nakonečnijs kvalifikācijas mačos ar 1114 punktiem ieguva devito vietu C grupā, bet kopvērtējumā viņš ierindojās 29. vietā, tādējādi iekļūstot starp 36 fināla dalībniekiem.

Pavels Švecos savukārt paukošanā sakrāja 226 punktus (13. vieta C grupā), peldēšanā ieguva 306 punktus (1. vieta), bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Švecovs ar 582 punktiem bija 12.vietā

Finālā iekļuva katras grupas astoņi labākie, kā arī 12 labāko rezultātu īpašnieki starp pārējiem sportistiem.