11-12.8.2012 Londonas Olimpiskās spēles

Ir sadalīts medaļu komplekts arī modernajā pieccīņā sievietēm. Šodien, 12.08.2012. savu labāko sniegumu modernās pieccīņas dāmu konkurencē Londonas Olimpiskajās spēlēs uzrādīja mūsu kaimiņi – Lietuvas modernās pieccīņas sportisti. Apsveicam Lauru ASADAUSKAITI, kura izcīnīja zelta medaļu un 5408 punktus kopvērtējumā! Sīva cīņa norisinājās par sudraba medaļu, kuru  izcīnīja Lielbritānijas sportiste Samantha MURRAY, savācot 5356 punktus, bet bronzas medaļa un 5340 punkti – brazīlietei  Yane MARQUESAI.

Apsveicam mūsu sportisti Jeļenu RUBĻEVSKU, kura startējot jau ceturtajās Olimpiskajās spēlēs spēja iekļūt labāko sportistu desmitniekā un izcīnīja  8.vietu un 5228 punktus kopvērtējumā!

Šodien Jeļenas Rubļevskas Olimpisko panākumu vēsturē varam piepulcēt vēl vienu augstu rezultātu: 2000.g.Sidneja – 8.vieta, 5051 punkts;

2004.g. Atēnas – 2.vieta, 5380 punkti;

2008.g. Pekina – 23.vieta, 5268 punkti;

šodien, 12.08.2012.g. Londona – 8.vieta un 5228 punkti.

Paldies Jeļenas un Denisa treneriem!

Vairāk par modernās pieccīņas sportistu panākumiem Londonas Olimpiskajās spēlēs skat. UIPM starptautiskajā mājas lapā: http://www.pentathlon.org/london2012

Latvijas Televīzijas intervija ar Jeļenu Rubļevsku:

Latvijas Televīzijas intervija ar Denisu Čerkovski:

Šodien,11.08.2012. olimpiskās medaļas modernajā pieccīņā Londonas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja vīrieši. Visaugstāko godalgu-zelta medaļu sīvā cīņā izcīnīja Čehijas sportists Dāvids SVOBODA, kopā savācot 5928 punktus, sudraba medaļu saņēma Zhongrong CAO no Ķīnas ar 5904 punktiem, bet bronzas godalgu un 5836 punktus saņēma Adams MAROSI no Ungārijas.

Mūsu sportistam Denisam Čerkovskim ļoti veiksmīgs starts bija pirmajā pieccīņas sporta veidā – paukošanā, bet ne tik labi veicās jāšanā – kopsummā Deniss Čerkovskis Latvijai  izcīnīja 19.vietu un 5576 punktus.

Rīt, 12.augustā startēs mūsu sportiste Jeļena Rubļevska un sacensībām varēsim sekot līdzi Latvijas olimpiskajā televīzijā – LTV7.

Visa pasaule aktīvi seko un jūt līdzi savu sportistu startiem Londonas Olimpiskajās spēlēs! Modernās pieccīņas sportistu Jeļenas Rubļevskas un Denisa Čerkovska  sniegumu Latvijas līdzjutējiem būs iespēja redzēt televīzijas tiešraidē LTV7 programmā 11.augustā plkst. 19:00 , kad startēs D.Čerkovskis un 12.augustā  plkst. 18:30, kad startēs J.Rubļevska. Citu valstu sportistu rezultāti, kā arī modernās pieccīņas sporta aktualitātes no Londonas Olimpiskajās spēlēm skatāmas UIPM mājas lapā šeit: http://pentathlon.org/competitions/london-2012/latest