11.7-17.7.2013 UIPM Eiropas čempionāts Džonkova, Polija

4Turpinās Eiropas Čempionāts modernajā pieccīņā Polijā, un finālsacensībās vīriešu konkurencē Deniss Čerkovskisvakar izcīnīja 8.-10.vietu ar 5732 punktiem, iegūstot vienādu punktu skaitu ar Itālijas sportistu Rikardo de Luka un Bulgārijas pārstāvi Pāvelu Tsikhanavu. Šodien, 17.jūlijā turpinās sacensības jauktajā Mix stafetē, kur startē Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis. Lai veicas!

Vakar, 15.jūlijā Eiropas Čempionātā modernajā pieccīņā Polijā, Drzonkovā finālsacensībās mūs patīkami iepriecināja Latvijas sieviešu izlases pārstāve Olga Šišlova, izcīnot 9.vietu ar 5256 punktiem. Jāšanas disciplīnā sportiste ierindojās 5.vietā ar 1200 punktiem. Latvijas izlases sportiste Jeļena Rubļevska ierindojās 18.vietā ar 5116 punktiem kopvērtējumā un 5.vietu ar 928 punktiem izcīnot paukošanas disciplīnā. Šodien, 16.jūlijā finālsacensībās startēs vīrieši, kur Latviju pārstāvēs pieredzējušais sportists Deniss Čerkovskis.