19.-25.8.2013 UIPM Pasaules čempionāts Taipeja, Ķīna

5Pasaules čempionātā modernajā pieccīņā š.g. 19.-25.augustā Taipejā atkal mūsu pieccīņniekiem lieliski panākumi - Jeļena Rubļevska ierindojusies 9.vietā kopvērtējumā ar 5160 punktiem, kur paukošanā sportiste izcīnīja 1000 punktus, tādējādi ierindojoties 1.vietā šajā disciplīnā.

Jauktajā stafetē Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis izcīnīja augsto 2.vietu ar 5824 punktiem kopvērtējumā, aiz sevis atstājot Ukrainas, Lielbritānijas, Amerikas pieccīņniekus. Pirmajā vietā jauktajā stafetē ierindojās Francijas sportisti. Mūsu sportisti jauktajā stafetē jāšanas un paukošanas disciplīnās izcīnīja pirmās vietas. Vairāk par šo notikumu starptautiskajā modernās pieccīņas mājas lapā:  http://www.pentathlon.org/news/item/12289-latvia-lead-in-mixed-relay-after-winning-fence