Igaunijas čempionāts paukošanā ar špagu kopā ar mūsu sportistiem.

m_epeemv2015Brīvdienās, 19.aprīlī Igaunijas pilsētā Tartu notika Igaunijas čempionāts paukošanā ar špagu, kur piedalījās mūsu sportisti Deniss Čerkovskis un Ruslans Nakonečnijs, kā arī mūsu galvenais treneris Mihails Jefremenko, kurš arī ir viens no paukošanas izlases līderiem.

Mihails Jefremenko savu statusu apliecināja arī sacensībās ieņemot augsto 2.vietu, zaudējot tikai finālā sacensību uzvarētājam Stenam Prinitsam. Mūsu pieredzējušais Deniss Čerkovskis pusfinālā zaudēja Igaunijas pārstāvim Ruslanam Jeskovam. Ruslans Nakonečnijs kvalificējās izslēgšanas kārtai, kur cienīgi zaudēja Igaunijas pārstāvim.

Komandu vērtējumā mūsu sportisti ieņēma augsto 3.vietu,kas ir augstākā vieta no visiem Latviju pārstāvošajiem klubiem šajā čempionātā.

Igaunijas čempionāts paukošanā ar špagu ir viens no sagatavošanās posmiem, ko mūsu izlase izmanto, lai sagatavotos tuvākajām sacensībām – pēdējam izšķirošajam Pasaules kausa posmam Ungārijā un noslēdzošajām sacensībām Pasaules kausa finālam. Pasaules kausa fināls norisināsies nija sākumā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Par tiesībām startēt tur joprojām cīnās visa mūsu pieaugušo izlase – Deniss Čerkovskis, Ruslans Nakonečnijs un sieviešu konkurencē - Jeļena Rubļevska un Olga Šišlova.