Latvijas komanda 4 cilvēku sastāvā Polijas atklātajā čempionātā.

27337347_2009578415955357_9025052983903729712_nŠajā nedēļas nogalē Latvijas komanda, iesildoties jaunajai 2018.gada sacensību sezonai, piedalījās Polijas atklātajā čempionātā 42 dalībnieku spēcīgā konkurencē.

Pavels Švecovs izcīnīja 6.vietu, Oleksandrs Pinčuks 11.vietu, Ruslans Nakonečnijs 16.vietu un Nikita Bistrovs 21.vietu.

Švecovs peldēšanā ar 307 punktiem bija trešais, savukārt paukošanā viņš uzvarēja 34 no 41 dueļiem, ar 260 punktiem būdams pirmais. Pēc pirmajām divām disciplīnām Švecovs ar 545 punktiem bija sacensību līderis.

Turpinājumā jāšanas disciplīnā Švecova distances vidusdaļā pieļāva dažas kļūdas, kā rezultātā Latvijas sportists saņēma 289 punktus, kas bija 24. rezultāts. Apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Švecovam neizdevās nosargāt vietu pirmajā trijniekā, Latvijas sportistam finišējot 6.pozīcijā un tiekot pie 1429 punktiem.

Paukošanā Oleksandrs Pinčuks tika pie 220 punktiem, kas bija 15 .rezultāts, kamēr peldēšanā viņš ar 290 punktiem arī bija 26. pozīcijā. Jāšanā Latvijas sportists sakrāja 286 punktus, kas bija 25. labākais rezultāts, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā atlēts tika pie 613 punktiem un 4. pozīcijas.

Nakoņečnijs piecu disciplīnu summā iekrāja 1362 punktus. Paukošanā viņš ieguva 225 punktu par 21 uzvarām, peldēšanā bija 3. ar 307 punktu, jāšanā ierindojās uzreiz aiz treša desmitnieka ar 241 punktiem, bet skriešanas un šaušanas kombinācijā noslēdza labāko duci ar 589 punktiem.

Nikita Bistrovs paukošanā nopelnīja 210 punktus, kas grupā viņam deva 19.vietu, peldēšanā Latvijas sportists ar 284 punktiem ieņēma 36. vietu, bet kombinētajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņš ar 535 punktiem ierindojās 29. pozīcijā.