Nakonečnijs triumfē modernās pieccīņas Pasaules kausa posmā Kairā

ruslan
Šīs nedēļas beigās, no 18.līdz 23.martam Kairā, Ēģiptē norisināsies Pasaules Kausa 2.etapa sacensības modernajā pieccīņā.
Ruslans Nakonečnijs izcīnījis pirmo vietu Ēģiptes galvaspilsētā Kairā notikušajā Pasaules kausa posmā.

Paukošanā Nakonečnijs svinēja 20 uzvaras un tika pie 226 punktiem. Pēc pirmās disciplīnas viņš ieņēma septīto pozīciju, bet peldēšanā Nakonečnijs uzrādīja laiku 2.02.15 sekundes, kas bija trešais labākais finālsacensībās. Kombinētajā disciplīnā – šaušanā un skriešanā – Nakonečnija laiks bija 11 minūtes un 21,30 sekundes, kas bija otrs labākais.

Summā Nakonečnijam 1465 punkti, tuvākos sāncenšus čehu Janu Kufu un baltkrievu Pāvelu Cihanavu apsteidzot par attiecīgi 11 un 19 sekundem. Deniss Čerkovskis ar 1397 punktiem ierindojās 17. pozīcijā.

Fināla rezultāti

Agrāk jau ziņojam,ka dāmu konkurencē Jeļena Rubļevska ar 1278 punktiem izcīnīja 13. vietu, bet Olga Šišlova ar 1131 punktu ieņēma 32. vietu. Ar 1364 punktiem uzvarēja lietuviete Laura Asadauskaite.

No 18.līdz 23.martam Kairā, Ēģiptē notika Pasaules Kausa 2.etapa sacensības modernajā pieccīņā.  Daiļā dzimuma pārstāves Jeļena Rubleska un Olga Šišlova pusfinālos, kas notīka vakar ieņēmuši attiecīgi 6. un 10. vietu

Vīriešu konkurencē Deniss Čerkovskis un Ruslans Nakonečnijs starēja viena C pusfinalā. Izcīnot attiecīgi 10. un 8. vietu.

Sieviešu fināla sacensības notīks rīt (21.03), savukārt vīriešu fināls ir svētdienā (22.03)

Atgādināsim, ka, februārī Sarasottā, ASV notika Pasaules Kausa 1.etapa sacensības modernajā pieccīņā, kurās piedalījās Latvijas labākās pieccīņnieces – Jeļena Rubļevska (kopvērtējumā 30.vieta) un Olga Šišlova (20.vieta pusfinālā).

Šogad jau sāksies oficiāla kvalifikācija Olimpiskajām spēlēm 2016. g. Pirmās vietas tiks izlozētas Pasaules kausa finālā, kas notiks Jūnija Baltkrievijas galvaspilsēta Minskā, kur arī mūsu sportisti un sportistes centīsies kvalificēties Olimpiādei.