Parlamentā pasniegs Latvijas pilsoņa pasi pieccīņniekam Ruslanam Nakoņečnijam.

21895744724_abf30e8750_zOtrdien, 27.oktobrī, parlamentā svinīgā pasākumā pasniegs Latvijas pilsoņa pasi pieccīņniekam Ruslanam Nakoņečnijam, kuru Saeima uzņēma pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā. Pasi sportistam pasniegs Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere.

Pasākums tiek rīkots pēc Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas ierosinājuma. Tajā uzrunu teiks arī komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis, Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, kā arī Latvijas Modernās pieccīņas federācijas prezidents Jānis Liepiņš.

R.Nakoņečnijs ir Latvijas Modernās pieccīņas federācijas izlases komandas atlēts, kurš, kopš šī gada sākuma pārstāvot Latviju, Pasaules kausa posmā Kairā izcīnījis 1.vietu, Pasaules kausa posmā Budapeštā izcīnījis 10.vietu, kā arī ir iekļuvis Pasaules kausa finālā.
Lēmumu par R.Nakoņečnija uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem mūsu valsts labā Saeima pieņēma 15.oktobrī. Par R.Nakoņečnija uzņemšanu Latvijas pilsonībā balsoja 92 deputāti.

Saeimas Preses dienests

Foto šeit