Pasaules Kausa #3 etaps, Romā (Italija)

Screen Shot 2016-03-30 at 22.57.14

Nakonečnijam 19. vieta, Rubļevskai 21. vieta Romā Pasaules kausa posmā Romā

Itālijas galvaspilsētā Romā noslēgušās Pasaules kausa trešā posma sacensības modernajā pieccīņā vīriešiem. Ruslans Nakonečnijs ierindojās 19. vietā.

Paukošanā Ruslans Nakonečnijs izcīnīja 12 uzvaras un starp dalībniekiem ieņēma 33. vietu, iegūstot 172 punktus. Peldēšanā Nakonečnijs uzrādīja laiku divas minūtes un 3,76 sekundes (11. vieta), tiekot pie 329 punktiem, savukārt jāšanā viņam 293 punkti un astotā vieta šajā disciplīnā. Visbeidzot, kombinēto distanci Nakonečnijs veica 11 minūtēs un 6,0 sekundēs (634 punkti), kas bija devītais rādītājs starp sportistiem. Kopsummā viņam 1428 punkti un 19. vieta

Screen Shot 2016-04-03 at 21.18.43

Vislabākos rezultātus 40 gadus vecajai Rubļevskai izdevās uzrādīt paukošanā (desmitā vieta 36 finālā iekļuvušo sportistu konkurencē) un jāšanā (12. vieta), savukārt peldēšanā tikai 35. rezultāts. Kopsummā tas ļāva savākt 1280 punktus un iegūt 21. vietu.

Screen Shot 2016-04-03 at 21.20.01

C grupā startēja arī Deniss Čerkovskis, kurš pēc paukošanas un peldēšanas sacensības neturpināja un ierindojās pēdējā, 32. vietā grupā.