Apbalvota «RTU SPORTA LAUREĀTS 2014» Olga Šišlova

rtu_gada_sportisti-2014Apbalvošana notika ceturtdien, 11. decembrī, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (RTU APF). Atzinības rakstus un stipendijas sportistiem pasniedza RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekāns Valdis Kokars, kā arī RTU Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.

Par gada sportisti individuālajos Olimpiskajos sporta veidos gan žūrijas vērtējumā, gan pēc elektroniskās aptaujas rezultātiem kļuva RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) studente, pieccīņniece Olga Šišlova. Viņa, saņemot balvu, pauda: «Man ir liels prieks, ka RTU tagad ir tradīcija sveikt sporta laureātus. Jebkurš atbalsts – gan mācībās, gan finansiālais, gan morālais – ir ļoti svarīgs. Brīžos, kad vairs nav spēka trenēties un šķiet, ka tam nav jēgas, šī ceremonija, kurā RTU  pauž pateicību, atbalstu un uzslavē, ļoti palīdz turpināt iesākto. Ir tik svarīgi, ka tavs darbs ir pamanīts un novērtēts.»

L. Ribickis, godinot sportistus, teica: «Sportisti, kuri ir šeit, zina, ko dara. Viņiem ir mērķtiecība, varēšana, griba un arī veiksme negūt traumas un sasniegt rezultātus.» Rektors viņiem novēlēja «būt labiem studentiem un tikpat uzcītīgiem sportistiem kā līdz šim un turpināt spodrināt RTU vārdu Latvijā un pasaulē». Savukārt V. Kokars, apbalvojot sportistus, pauda: «Sportisti universitātē ne vien uztur sportisko garu, bet arī piesaista jaunus studentus. Lieliski, ka atjaunota tradīcija reizi gadā godināt labākos sportistus.»