Latvijas čempionāts modernajā pieccīņa jauniešiem. (rezultāti, foto)


pieccina-logo_2
Pagājušā Svētdienā, Rīga, norisinājās atklātais Latvijas čempionāts jauniešiem. Kurš sapulcēja astoņdesmit jauniešu no Latvija un Baltkrievijas.

A grupa jauniešiem, kur sportisti sacentās paukošana, peldēšana (200m) un kombinēta veida (šaušana ar skriešanu 3200m) pirmo vietu ieguva Nikita Bistrovs ar summu 1055 punkti, zīmīgi uzsvērt, ka tās bija otras sacensības divu dienu laikā – svētdienā Ņikita piedalījās Lietuvas atklātajā čempionātā, kur ieguva 5.vietu. Otru un trešo vietu ieguva Baltkrievijas pārstāvji Ramans Ramanchik, un  Pavels Yelenski.

B grupa jauniešiem ( 98’-99’dz.g.), kurā sportisti sacenšas peldēšana (200m) un kombinētā veida (skriešana un šaušana 2400m) pirmo vietu izcīnīja mūsu sportists Arturs Kozlovskis ar summu 844 punkti. Otru un trešo pjedestāla pakāpi aizņēma Baltkrievijas sportisti Arseni Miranovičš un Artsjoms Khamičenka. Savukārt B grupa jaunietēm pirmo un trešo vietu ieguva Baltkrievijas pārstāvji Lizaveta Petruševič un Serafima Tan, bet otru vietu izcīnīja mūsu pārstāve Alise Pokšane ar summu 642 punkti.

C grupa jauniešiem (00’-01’dz.g.) visas trīs godalgotas vietas ieguva Baltkrievijas pārstāvji. Jaunietēm visas trīs vietas Latvijas pārstāvēm – pirmā vieta Anastasijai Labeckai, otra vieta Kitijai Cimare un trešā vieta Annai Aleksejevai.

Jaunākiem sportistiem D grupā (02’-03’dz.g.) pirmā vieta Artūram Liepam no peldēšanas kluba “Olimps”, un meiteņu konkurence nepārspēta palīka Ieva Maļuka ar labākajiem rezultātiem, gan peldēšanā, gan skriešana.

 No LPMF puses izsakām pateicību dalībniekiem, atbalstītajiem un vecākiem par piedalīšanos sacensības.

Rezultāti: šeit